E-Ticaret

E-Ticaret'e Hoş Geldiniz

Bu sayfaya kadar geldiğinize göre e-ticarete girmek istiyorsunuz demektir. Tebrik ederiz, çünkü e-ticaret ile yavaş yavaş Dünya’ya açılmaya başlayacaksınız. Tebrik ederiz, çünkü yüzlerce farklı müşteriye erişiminiz olacak.

Öncelikle E-Ticaret Nedir? Burdan Başlayalım… E-ticaret internet üzerinden ürünlerinizi satmanıza/tanıtmanıza yarıyan online bir ticaret türüdür. Pandemi süreciyle beraber bir çok yakınınızdan e-ticaret girdiğini yada gireceğini duymuşsunuzdur. Sizde e-ticarete girerek mağazanızdan yaptığınız satışlarınızı arttırabilir, online binlerce müşteriye ürünlerinizi sergileyebilir ve satabilirsiniz. 

Burada önemli olan doğru firma ile başlamak ve yol almaktadır. Çünkü bilgisiz firmalar ile yapacağınız her anlaşma sizlere zaman ve para kaybına neden olacaktır. 

E-ticaret alanında biz size her konuda destek oluyoruz. Bunlar sırasıyla;

 • Yazılım
 • Eğitim
 • Dijital Reklam
 • Seo – Sem
 • İçerik Yönetimi
Nedir?

E-Ticaret sizleri binlerce müşteriye ulaştıracak online platformdur. Milyonlarca internet erişimi olan aktif müşterilere hitap etmeniz demektir. Onlarca, yüzlerce yada binlerce satış yapabileceğiniz ve gelirinizi arttırabileceğiniz bir e-ticaret sitesi kurarak online pazarda yerinizi alabilirsiniz. E-ticaret sandığınız kadar zor değil ama emin olun insanların size bahsettikleri kadar kolayda değil. E-ticaret ile bugün satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Burada ki en önemli olay doğru bir yazılım, iyi bir eğitim ve iyi planlanmış reklam yönetimidir.

Nerden Başlanır?

Öncelikle bir e-ticaret yazılımı ve alan adı satın almanız gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra sitenizin genel ayarları yapılır, sanal pos için anlaşmalar yapılır, kargo firması seçilir ve anlaşması yapılır. Genel işleyiş çözüldükten sonra ürün girişleri yapılır ve siteniz artık internetten satış yapmaya hazır demektir.

Eğer istenilirse tüm işlemler bittikten sonra pazaryerleri (n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, çiçek sepeti) ile anlaşma sağlanarak o platformlardan da satış yapılmaya başlanır.

Ne Kadar Mâl Olur

Aslında bu sorunun net bir cevabını verebilmemiz için bizim size birkaç soru sormamız gerekiyor. Çünkü size soracağımız her soru yazılımın bedelini, reklam maliyetinizi, personel maliyetinizi belirler.

Ama küçük örneklendirme yapalım. Eğer kendi sitenizden günde "10 - 15 satış yapim bana yeter" derseniz yazılım maliyetiniz ortalama 1500 ila 4000 lira arasında değişir. Eğer pazaryeri satışı da yapayım derseniz entegrasyon bedeli de ortaya çıkar. Yada orta paket bir yazılım alırsını pazaryeri entegrasyonu ücretsiz olarak size sunulur.

Yada ben günde 1000 sipariş istiyorum derseniz yazılımınızın bedeli ortalama 20 bin lira civarlarına çıkar, reklam maliyetleriniz ortalama 50 bin civarlarında olur /ay. 

Ama bu sektöre, ürün çeşidine, sizin yapınıza göre değişiklik gösterir bu yüzden isterseniz bizi arayın karşılıklı fikir paylaşımı yapalım.

Biz Ne Yaparız?

Biz sizlere e-ticaret alanında uçtan uca hizmet veririz. Sitenizi kurar, sanal pos ve kargo anlaşmalarınızı yapar, muhasebe entegrasyonunuzu yapar, pazaryerleri entegrasyonlarınızı yapar size eğitim verir ve reklam planlamanızı yaparız. Ayrıca e-ticaret sitelerine özel seo çalışmanızı gerçekleştiririz.

Bunların hepsi farklı hizmetlerimizdir. İsterseniz tamamından yararlanabilir isterseniz de ihtiyacınız olanlardan yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler kadromuzda bulunan mühendisler ve uzmanlar tarafından yapılmaktadır. 

Özetlersek kullandığınız muhasebe programından başlar uluslararası platformlarda satış yapmanızı sağlarız.

Bilgi İçin Bizi Araryın

Müşteri Yorumları

Tekstil sektöründe e-ticarete girmeyi çok düşündük ama rakiplerden dolayı çekiniyorduk. D-help ile girdik ve eğitimlerden tasarıma kadar sürekli elleri üzerimizdeydi. Çok ilgilendiniz teşekkür ederim.

Yaşar Mahmut Gün

Hırdavatçılar kendi arasında da farklı sektörlere hizmet vermektedir. Biz mobilya hırdavatı alanında internetten bu kadar talep göreceğimizi bilmiyordum. Sitemiz vardı ama Eyüp bey ve ekibi gelirimizi %70 arttırdı. Çalışmaya devam etmekteyiz.

Murat Köseoğlu

Biz 3 yıldır reklam veriyoruz aslında hemen hemen her türlüsünü denedik reklam verimliliğini %4 %5 bareminden yukarı çıkartamadık. Digital Help reklamlarımızı yönetmeye başladığından beri yaklaşık %25 değerinde yükseliş aldık.

Tuğçe Bolat

Google’da ön plana çıkmak bizim reklam maliyetlerimizde baya katkıda bulundu. Direk aranınca çıkmak ve gelen müşterilerin alışverişe dönmesi bizi çok şaşırttı. Diğer kelimelerde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Semra Kocabaş
İletişim Formu

  Telefon: 0850 307 67 47

  E-Posta: bilgi@d-help.com

   Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

   ADRES

   Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

   TELEFON

   +908503076747

   E-POSTA

   bilgi@d-help.com