Google Reklamları

Google Reklamları

Google Reklamları Nedir?

Google reklamları, Google, Google iştirakleri ve Google Adsense anlaşması yapmış olan iştiraklerinde yazı, resim yada video türünde yapılan tanıtım türüdür. Sırasıyla alanları tanıtalım;

Google; www.google.com yada google.com.tr adresinde kelime olarak aradığınızda çıkan reklam alanları, görsel yada maps sekmelerinde bulunan reklam alanlarıdır. 

Google İştirakleri; Google şirketine ait diğer alt şirketlerinde yayınlanan reklam türüdür. Bu siteler Google Play, Youtube ve diğer iştiraklerinde belirli alanlarda gösterilen reklam alanlarıdır.

Adsense Anlaşmalı Siteler; Google Adsense internet sitesine sahip sitelerin Google reklamlarından para kazanmak için anlaşma yaptığı şirkettir. Gördüğünüz çoğu site Adsense ile anlaşmalıdır. Örneğin Hürriyet yada Sözcü gibi sitelerde Google reklam alanları bulunmaktadır. Bu alanlar Adsense üzerinden reklam almaktadır.

Biz Ne Yaparız?

Biz size e-ticaret yada kurumsal sitelerinizin reklamlarını Google platformlarında doğru hedef kitleye göre planlar Google ve Google ile çalışan tüm sitelerden reklam gösterimi sağlarız. Böylelikle siz doğru hedef kitleye reklamınızı yapmış olursunuz. Daha az maliyetle daha yüksek performans sergilersiniz.

Doğru Hedefi Nasıl Seçeriz?

Markanızı Dijital Ortamda Milyonlara Ulaştırın

Markanızın bilinirliğini arttırmak istiyorsanız ve doğru kişilere temas etmek istiyorsanız, size özel olarak yapacağımız tasarımlar, videolar ve içeriklerle doğru kitlelere doğru reklamlarla ulaşabilirsiniz. 

Farkettiğiniz üzere büyük markalar artık dijital ortamda mecralara bilinirlik arttırmak üzere ciddi bedeller ile kavramsal reklamlar oluşturmaktadır. Bizlerde sizlere kurgu, montaj ve kavramsal reklamlar tasarlayıp gerekli platformlarda bunu yayınlayabiliriz. Bu reklamların en çok etkili olduğu en büyük mecralardan biri olan Youtube ‘da milyonlarca izleciye markanızı tanıtabilirsiniz.

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com