Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları Nedir?

Instagram reklamları, instagram uygulaması yada internet sitesinde kullanıcıların giriş yaptıktan sonra kullanıcılara gösterilen reklam türüdür. Dijital bir reklamdır. Farklı senaryolarda reklamlar uygulayabilirsiniz. 

Instagram reklamlarında kullanıcı bazlı reklam, belirli bir kitleye göre reklam yada belirli bir demografik bilgiye göre reklam yapabilirsiniz. 

Instagram reklamlarında yazı, görsel, video reklam türlerinden istediğinizi yapabilirsiniz. Hatta video reklamı kendisi resimlerinizden otomatik bile oluşturabiliyor, video düzenleme bilgisi istemeden video reklamları oluşturabiliyorsunuz.

Nasıl Çalışır?

Instagram reklamlarında yüzlerce farklı senaryo ve onlarca farklı reklam tipi oluşturabilirsiniz. Instagram kullanıcılarının geneli genç ve orta yaşlı kesimden oluşmaktadır. Bu yüzden Instagram reklamlarından gelirlerinizi arttırabilir ve marka bilinirliğinizi ön plana sunabilirsiniz. Bu yapıda Facebook’da bulunmaktadır.

Biz ne Yaparız?

Zaman Kaybetmeyin

Milyonlarca instagram kullanıcısına profesyonel reklamlar ile ulaşabilirsiniz. Yaptığımız onlarca farklı reklam türü ve hemen hemen her sektörde verdiğimiz reklamlar ile bu alanda 15 yılı aşkın süredir verimli reklam politikası ile çalışmaktayız. Zamandan ve paranızdan tasarruf etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com