Reklam Yönetimi

E-Ticaret'e Hoş Geldiniz

Reklam Bizim İşimiz!

Dijital reklam platformları ile markanızı milyonlara tanıtabilir, ürünlerinizi binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. 15 yıllık dijital reklam deneyimimiz ile sizlere en verimli reklam kurguları oluşturuyor ve dönüşüm odaklı çalışma sergiliyoruz. Doğru kitleye, düşük tıklama başı maliyetlendirme ile doğru hedef satışına başlamak için bizi hemen arayın.

Dijital reklamlar ile yeni müşteri edinebilir, var olan müşterilerinize satış oranınızı arttırabilir yada alışveriş yapmayan müşterileri tekrar geri kazanabilirsiniz.

Google

Google reklamları ile milyonlara markanızı tanıtabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret satış hacminizi arttırabilir, sitenizden boş dönen ziyaretçilerinizi tekrar kazanabilirsiniz. Alışveriş reklamları ile işlem hacminizi arttırabilirsiniz. Google reklamlarına vereceğiniz farklı reklam türleri için Google Reklamları sayfamızı ziyaret ediniz. Detaylı bilgi için ayrıca bizi arayabilirsiniz.

Facebook

Facebook reklamları ile kitlesel reklam oluşturabilir, sitenize ziyareti arttırabilir, marka reklamı yayınlayabilir yada Facebook sayfanızın etkileşim oranlarını arttırabilirsiniz. Facebook reklamları ile doğrudan kitleye reklam vermek mümkündür. Detayları Facebook Reklamları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Instagram

Instagram reklamları ile doğrusal kitleye reklam oluşturabilir, genç kitleye canlı satış yapabilir, milyonlara markanızı tanıtabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Instagram reklamları sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. E-ticaret yapıyorsanız shopping ile doğrudan satış gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Markanızı Duyurun

Markanızı tanıtmak istiyor ve uygun kampanyaları oluşturamıyormusunuz? Biz sizlere olabilecek en iyi reklam kurgusu ile markanızı tanıtıyoruz.

Gelirinizi Arttırın

Gelir odakları reklamlar ile gelirlerinizi arttırın. Size özel oluşturacağımız kitlesel, dönüşüm odaklı ve rekabetçi reklamlar ile gelirinizi arttırabilir

Her reklam birleşik sembole katkıda bulunmalıdır, o da marka imajıdır.

Yapılan her reklam orta ve uzun vadeli marka değerini yukarı taşıyan bir etkendir. Gelir odaklı bir reklam vermiyorsanız ve tamamen marka imajını öne koymak istiyorsanız yapmanız gerekenlerin bir listesini çıkartmanız gerekmektedir. Gelişi güzel yapılmış reklamlar marka değerini çok yavaş yukarıya taşırken planlı ve doğru zamanlama ile yapılan reklamlar marka bilinirliği ve değerini hızlıca yukarı taşır. 

Markanızı önemseyin, markanın büyümesi için verimli çalışmalar yapın.

Neyi Hedefleriz?

2020 Müşterilerimizin Cirosu

16.475.520, 5
Toplam Satış Yaptırdığımız Ciro
 • 2020 Ocak – Ağustos Verileridir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın/Yazın

Adres

Yeni Mah. Atakent Bul. No:85 Atakum/SAMSUN

Telefon

0850 307 6747

E-Posta

bilgi@d-help.copm

 • 6 + 18 =

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com