Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları Nedir?

Yandex reklamları yandex.com sitesinde ve yandex ile anlaşmalı olan internet sitelerinde gösterilen dijital bir reklam türüdür. Türkiye’de Google’dan sonra en çok Yandex arama motoru kullanılmaktadır. 

Yandex haritalar Türkiye’de son zamanlarda oldukça yoğun kullanılmaktadır. Özellikle trafik bilgisi hakkında bilgi veren Yandex arama motoruyla da kullanıcıların ilgi gösterdiği bir şirkettir. 

Yandex reklamları aynı Google reklamları gibi milyonlarca gösterime ulaşabilir. Burada yapı Google’dan biraz daha farklı olarak Yandex hedef kitle hesaplamasında daha özgün olabilmektedir. 

Yandex reklamlarda 6 farklı reklam tipi bulunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Yandex reklam’da 6 farklı reklam tipi bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla;

 • Arama Reklam; yandex.com.tr sitesinde gösterilen metin, resim yada içerik reklamıdır.
 • Yandex Reklam Ağı; Yandex iştirak siteleri ve Yandex sitesi ile anlaşmalı diğer sitelerde gösterilen reklam türüdür.
 • Yeniden Pazarlama; Sitenize ziyaret eden kullanıcıları kayıt altına alıp ziyaretçilerin ilgilendiği ürünlerin reklamlarını, Yandex ve anlaşmalı sitelerinde gösteren reklam türüdür.
 • Coğrafi Reklam; Yandex haritalarda gösterilen reklam türüdür.
 • Yandex Direct; Dönüşüm odaklı yapılan reklam türüdür.
 • Medya Reklamları; Marka bilinirliği üzerine yapılan görsel reklam odaklı reklam türüdür. 

Biz Ne Yaparız?

Biz Yandex reklamlar ile sizlere kurgusal alışveriş reklamları hazırlayabilir, mağazalarınızı lokasyon bazlı gelen müşteri kitlesini arttırabilir, marka bilinirliği üzerine yapacağınız çalışmalarda markanızı ön plana çıkartabiliriz. Sırasıyla;

Kazancınızı Geri Tepmeyin

Yandex reklamları ile milyonlarca gösterim alabilir ve binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz. Digital Help Yazılım A.Ş. olarak sizlere Yandex reklamlarıyla hem mağazalarınıza hem internet sitenize müşteriler çekerek satışlarınızı arttırabilriz. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com