Market E-Ticaret

Market E-Ticaret

Marketlere özel profesyonel E-Ticaret sitesi ile online sitenizi hemen açabilirsiniz. Aşağıda marketlere özel geliştirilen modülleri inceleyebilirsiniz. Marketlere özel e-ticaret sitesi ile uçtan uca süreçlerinizi yönetin

Akıllı Ticaret İle Tüm Süreçleriniz Çok Kolay Olur

Erp Entegrasyonları

Akıllı Ticaret ile anlaşmalı erp entegrasyonlarını sizler için kurabilir ve devreye alabiliriz. Market otomasyonunuza doğrudan bağlanabiliriz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Tüm pazaryerleri ile sitenizi entegrasyonunu sağlarız ve canlı veri ile çalışabilirsiniz. Getir, Trendyol Market, Hepsiburada ve Diğer Pazaryerlerine sorunsuz entegrasyon.

Depo Modülü

Akıllı Ticaret depo modülü ile tüm şubelerinizi depo olarak görebilir ve buranın stoklarına göre sipariş alabilirsiniz.

Bölge Modülü

Bölge modülü ile gelen siparişleri ilgili şubeye aktarabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize şeçilen bölgelere sevk sınırlaması koyabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Müşterileriniz mobil uygulamanıza giriş yaptıktan sonra seçtiği lokasyona göre alışveriş yapabilme özelliği taşımaktadır.

Birim Modülü

Ürünlerinizi ondalık birimlerle satış yapabileceğiniz modüldür. Örneğin 0,25 Gram gibi küsüratlı birim ile satış yapabilirsiniz.

Ödeme Entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile anlaşmalı tüm ödeme sistemlerini entegre edebilir ve kolay ödeme sağlayabiliriz.

Kargo Entegrasyonu

Akıllı Ticaret ile entegre tüm kargo firmaları dışında kendi kargo ağınızı da kurabilirsiniz. Böylelikle lojistiğinizi kendiniz yönetebilirsiniz.

Yapay Zeka Desteği

Yapay zeka desteği ile müşterilerinizin en çok aldığı ürünlerden otomatik sepet oluşturulabilir ayrıca hızlı sepet uygulaması ile siparişlerinizi arttırabilirsiniz.

Saat Bazlı Teslimat

Müşterilerinize istediğiniz teslimat saatini gösterebilir ve o teslimat saatleri ile sevkiyat yapabilirsiniz. Böylelikle süreç kontrolü size ait olur.

Demo Talep Edin
Akıllı Ticaret İle Entegre Muhasebe Yazılımları
Akıllı İle Entegre Pazaryerleri
Akıllı Ticaret İle Entegre Kargo Firmaları
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Çalışır?

Bu e-ticaret paketimiz muhasebe programınıza bağlanır gelen veriler çekilir. Size özel tasarlanan internet sitenize aktarılır. Buradan eğer isterseniz belirlediğiniz kurallar ile pazaryerlerine de ürün gönderimi sağlanır. Gelen siparişler erp yani muhasebe programınıza tekrar aktarılır. Böylelikle uçtan uca market için e-ticaret yazılımına sahip olursunuz.

Bölge ve Depo Modülü Nedir?

Depo modülü marketinizin şubelerini bir depo gibi göstermenizi sağlar. Şubenizdeki stok miktarı müşterilere gösterilir. Eğer ürün ilgili şubenizde yoksa müşteriye gösterilmez yada sipariş alınmaz burada tercih size aittir. Gelen siparişler ilgii şubeye aktarılır. Böylelikle depo modülü ile her şubenizi ayrı bir depo olarak kullanabilirsiniz.

Birim Modülü Nedir?

Birim modülü küsratlı satışlara müsade eden modüldür. Ürünlerinizi kilo işi satabilmenizi sağlayan modüldür. Bu modül ile sebze meyve reyonu yada diğer kilo ile sattığınız ürünleri gram yada kilogram üzerinden satmanıza olanak tanır.

Yapay Zeka Desteği Nedir?

Yapay zeka desteği müşterinin alımlarına istinaden müşteriye özel olarak sunulan sepet yada ürünlerdir. Bu modül müşteri bazlı çalışır ve onun daha önceki alımlarına istinaden tavsiyelerde bulunur ve sipariş oranlarını arttırmaya çalışır.

Kargo Modülü Nedir?

Kargo modülü ister anlaşmalı kargolarınız ile sevkiyatınızı sağlar. İsterseniz de mağaza bazlı gönderim yönteminizi sağlar. Market müşterilerimizin önemli çoğunluğu lojistik süreçlerini kendileri yönettikleri için mağaza bazlı kurye yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

Teslim Saati Yönetimi

Teslim saat yönetimi ile müşterilerinizin siparişlerini teslimat saatini yönetmesine müsade edebilir yada kısıtlama yapabilirsiniz.

Genel Sistem Tanımı

Bu sistem uçtan uca marketler için e-ticaret süreç yönetimini kapsamaktadır. Hem internet sitesi hem de mobil uygulamayı kapsamaktadır. Bu yazılımı almanız ile süreç şu şekilde ilerler;
1- Muhasebe entegrasyonunuz hazırlanır
2- Size özel tasarım yapılır ve sitenize giydirilir
3- Muhasebe entegrasyonunuz tamamlandıktan sonra ürünleriniz içeri çekilir ve deneme siparişler verilir
4- Mobil uygulamanız hazırlanır ve deneme süreçleri tamamlanır.
5- Mobil uygulamanız tamamlandıktan sonra Andorid ve Apple servislerine gönderilir ve yayına alınır.
6- Tüm işlemler yapılırken mağaza ve pazaryeri kurallarınız oluşturulur ve devreye alınır.
7- Tüm pazaryerlerine ürünleriniz belirlediğiniz kurallarınızla aktarılır.
8- Artık hazırsınız! Ürünleriniz hem sitenizde hem mobil uygulamanızda hem de pazaryerlerine gitti. Bol satışlar dileriz 🙂

Native Uygulama Nasıl Çalışır?

Native uygulama aslında sizin bize vereceğiniz yönergelere göre hazırlanır ancak genel tanımlama yapmak gerekirse native uygulamayı müşteri indirdikten sonra önce bildirim isteyip istemediği sorulur. Daha sonra sizin tercihinize bağlı olarak ister kullanıcı uygulamayı açmak için sms ile giriş yapar isterseniz de uygulamada sipariş aşamasında kullanıcı girişi yapması sağlanır. Yine sizin tercihinize bağlı olarak ürünü sepete eklemek için bölge seçmesi gerekir. Kullanıcının uygulama kullanış şeklini siz belirlersiniz. Eğer kendi bölgenize yada şehrinize değil de Türkiye geneline satış yapmak isterseniz bölge sistemi kullanmayabilirsiniz. Özetle mobil uygulama sizin kurallarınıza göre ayarlanır.

Diğer Entegrasyonlarımız

Web sitenizin genel özellikleri zaten bu sayfada bulunmaktadır ancak bu başlık altında anlatalım istedik. Standart bir e-ticaret paketindeki tüm özelliklere sahiptir. Ek olarak market sistemleri için özel modüllerle donatılmıştır. Sms, Google, Yandex, Mail gibi tüm 3. parti entegrasyonlar paketimizin içerisinde mevcuttur. Haricen bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Bu Market e-ticaret yazılımı tüm süreçlerini sizlere anahtar teslim olarak sunmaktadır. Özel olarak istediğiniz bir entegrasyon varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. İsteğinizi değerlendirerek sizlere özel geliştirebiliriz.

Mobil Uygulama Ekran Görüntüleri
Hemen Teklif İste

Whatsapp
Leyla D-Help
Leyla D-Help
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1