Seo – Arama Motoru Optimizasyonu

Reklam maliyetlerinizi azaltmak, sektörünüzün kelimelerinde ön plana çıkmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizleri odak kelimelerinizde başarıya götürelim

İşinizi ve sektörünüzü tanımak çok önemlidir.

Şirketinizin hangi sektörde hizmet verdiği, hangi alanlarda ek faaliyetlerde bulunduğu, bulunduğu faaliyetlerde rakip sitelerin yatırımları ve çalışmaları, buna karşılık olarak sizin çalışmalarını çok önemlidir.

Tüm şirketler artık ciddi bir SEO yatırımı yapmaktadır. Büyük şirketler bile bizim gibi ajanslardan destek almaktadırlar.

3Milyon ₺ Üzeri Satış
39Başarılı Proje
214Ek İstihdam

Neler Kazanacaksınız?

Yapacağımız çalışma ile sitenize en doğru kitleyi çekeceksiniz. Ticaretinizi geliştirecek ve yeni müşteriler kazanabileceksiniz. Şuanda yerel firmaların çok yoğun talep gösterdiği Seo çalışmaları ile siteniz üzerinden artık gelir elde edebileceksiniz. Eğer e-ticaret siteniz varsa bölgesel veya ulusal yapılacak çalışmalar ile doğru hedef kitleye satış yapabilecek ve bunlar için ek bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Verimli çalışmalar ile arama motorlarında 1. sayfaya geldikten sonra reklam bütçenizi farklı kelimelere harcayabilir ve daha fazla müşteri çekebileceksiniz. 

Nasıl Yapılıyor?

Seo çalışması uzmanlar tarafından yapılması gereken çalışmadır. Bilinçsizce yapılan çalışmalar arama motorları tarafından sitenizin engellenmesine neden olabilir! Biz ne yapıyoruz?

Size Özel İç SeoDış SeoYaratıcı İçerik ÜretimiPerformans PazarlamaVeri Analizi Çalışmalarımız İle İlgili Bilgi Alın.

Site İçi Optimizasyon

Sitenizi arama motorlarının algoritmalarına en ideal hale getiriyor, doğru planlamayı ile sizi rakiplerinizle yarışacak hale getiriyoruz.

Site Dışı Optimizasyon

Sitenizin zararlı bağlantılarını ortadan kaldırıyor ve rakiplerinizin önüne geçirecek kelimelerde çalışmalar yapıyoruz.

Veri Analizi

Sitenizin olması gereken dataya sahip olup olmadığı, var olan datanın yeterlilik testlerini ve verimliliğini revize ediyoruz.

İçerik ve Yönelim

Sitenizin içeriklerini test ve analizlerle inceliyoruz, gerçek metrikler üzerinden size en uygun içerikleri oluşturuyor ve optimize ediyoruz.

DOĞRU SEO ÇALIŞMASI İLE

Doğru Müşteri Kazanın

Doğru müşteriyi kazanmak e-ticaret için en önemli unsurdur. Doğru müşteriler, doğru bir hizmetle sizlere sadık müşteri olma adayı yolunda ilerlemektedir. Sizin bu kitleyi elde edebilmeniz için arama motorlarında alakalı kelimelerde ön plana gelmeniz gerekmektedir. Bunu reklam vererek de yapabilirsiniz e-ticaret seo çalışması yaparak da elde edebilirsiniz. İkisinin arasındaki fark birisi zamanla küçük maliyetlerle ön plana gelir ve belirli süreden sonra maliyet harcamazken diğeri düzenli olarak para harcamanız gerekmektedir. Biz iki alanda da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

SORULARINIZ MI VAR?

Yardımcı Olalım

Sitenizin seo analizini yapmamızı istermisiniz? Sizlere biz basit düzeyde bir inceleme yerine genel kapsamlı bir inceleme sunmaktayız. Yani internette olan varlığınızın bütünlüğü ile rakip şirketlerin yapılandığı çalışmalara varıncaya kadar detaylı bir inceleme yapabiliriz.

 • 5 + 52 =

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com