Hakkımızda

Profesyonel ve Heyecanlı Bir Ekip

Neler Yaparız?

Uçtan uca e-ticaret çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Bugüne kadar başarılı birçok e-ticaret şirketinin kurulumu, yönetimi, eğitimi hatta outsource yönetimimi biz gerçekleştirdik. Uçtan Uca çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) alanında firmalarımızı organik olarak üst sıralara taşıyoruz. Hem reklam maliyetleriniz azalır hemde doğru kullanıcıya doğru ürün/hizmeti sergilersiniz. Yada personelinizi bu alanda eğitebiliriz. Tercih sizin…

Sem

Reklam maliyetlerinizi düşürmek ve verimli satış mı yapmak istiyorsunuz? O zaman size biz yardımcı olalım. Doğru odak kelimeler, düzgün ve verim odaklı çalışan alışveriş reklamları, doğru kitleler ve doğru planlama ile tanışın. Reklam maliyetlerinizi minimuma indirin.

Yazılım

Aradığınız çözümü kullandığınız erp, crm yada e-ticaret alt yapınızda bulamadıysanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Çözüm odaklı yazılımlarımızı ve çözüm ortaklarımızın hazırladıkları yazılımlarla sistematik çalışmaya başlayabileceksiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya

Kurumsal kimlik statüsünde bir sayfa yönetimine ihtiyacınız varsa D-Help olarak sizlere en iyi sosyal medya platformları yönetimimiz hakkında bilgi almanızı isteriz. Facebook, Instagram, Tictok, Youtube ve diğer tüm platformlarda hedef zaman ve doğru paylaşımlar ile öne geçin.

Reklam

Şirketinizin tüm reklam kurgularını baştan sonra kurguluyor ve uyguluyoruz. Google, Yandex, Bing, özel siteler, tv, radyo yada basılı bültenlerde reklamlarınızı en iyi şekilde yönetiyoruz. Yeniden pazarlama, kullanıcı odaklı reklam, web push, mailing gibi alanlarla sitenizin ziyaretçi oranlarını arttırıyoruz.

 

TECHNOLOGY FROM TOMORROW

We work in partnership with all the major technology suppliers

We have been trusted advisors to the world’s biggest companies, and we continue to grow with the help of more than 20,000 people in our global network

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus bibendum, nunc ut hendrerit tempus, ex dolor consectetur risus, ut pharetra dolor elit eu magna. Vivamus vitae tincidunt quam, non tincidunt dui. Curabitur pretium efficitur sem vitae fermentum. Maecenas fermentum erat non facilisis laoreet.

  Profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Şirketimizin uzmanlık alanlarında mühendis kadrosu ve yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

  ADRES

  Yenimahalle Mah. Atakent Bul. No:85/2 Atakum/SAMSUN

  TELEFON

  +908503076747

  E-POSTA

  bilgi@d-help.com