E-Ticaret Seo

E-Ticaret ve E-ihracat ile uğraşıyor ve reklam maliyetlerinizin çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman size e-ticaret sitelerine özel yaptığımız çalışmayı tavsiye ederiz. Arama motorlarında ön plana gelerek reklam maliyetlerinizi azaltabilir ve daha çok müşteriye erişebilirsiniz.

E-Ticaret Seo Ne Sağlar

Ziyaretçi Artar

Çalışma yapıldıktan sonra sitenizde bulunan ürünlerinizden ön plana gelen kelimeleriniz sayesinde ziyaretçiniz artar.

Maliyet Azalır

E-Ticaret Seo çalışması ile reklam maliyetlerinizi minimize edebilir farklı reklamlara kaynak oluşturursunuz.

Satışlarınız Artar

E-Ticaret seo çalışması ile gelen ziyaretçilerinizin sayısı artacağından dolayı satış adetlerini artar.

Pingleme

Sitenize düzenli pingleme yapılarak alternatif kaynaklardan sitenize aktif ping işlemleriniz yapılır.

Negatif Seo

Daha önce yapmış olduğunuz negatif seo çalışmalarından kaynaklı almış olduğu zarar ortadan kaldırılır.

Diğer Etkenler

Sitenize yorum, tanıtım, forum vb. alternatif kalite puanı yüksek siteler ile kelime bazlı çalışma yapılır.

Seo Çalışması Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

E-Ticaret Seo Neden Gereklidir?
  • E-ticaret için Seo sitenize ödediğiniz reklam bütçelerini azaltmak, ürün yada kategori bazlı arama motorlarında ön plana gelmek, marka bilincini arttırmak ve doğru müşteri kitlesini hedeflemek için yapılan arama motoru optimizasyon çalışmasıdır.
  • E-ticaret için arama motoru optimizasyonu SEO çok önemli bir kriterdir ve mutlak yerine getirilmelidir. İster kendiniz çabalayın ister bir ajansla çalışın ama mutlaka bir çalışma yapın. Ancak dikkatli olun her SEO çalışması başarılı olacak diye birşey yok, bilinçsizce yapılan SEO çalışması Google tarafından yasaklanmanıza neden olabilir. Bizde sizlere arama motorlarında ön plana çıkmanız için ve gelirlerinizi arttırmanız için profesyonel bir çalışma sunuyoruz. Bu çalışma ile odak kelimelerinizde ön plana çıkacak ve doğru hedef kitleye doğru bir ürün sunarak bağımlı müşteri sayınızı arttırabilir ve düzenli gelir artışı sağlayabilirsiniz.
  • E-ticaret için en önemli unsurlardan birisi SEO’dur. Sadece sıralama olarak değil maliyet azaltmak için en önemli çözümdür.
E-Ticaret Seo Hakkında Gelen Sorular
E-Ticaret Seo Tam Olarak Nedir?

E-Ticaret siteleri, kurumsal internet sitelerinden çok farklıdır. En önemli unsur dijital bir ticaretin dönmesidir. Ayrıca kurumsal internet sitelerine göre daha çok sayfa ve kategorisi bulunmaktadır. Bu kadar çok sayfası olan sitelerin belirli bir plan ile ürün yada kategori bazlı arama motorlarında ön plana getirme çalışmasıdır. E-Ticaret seo daha fazla dikkat ve önem gerektiren bir çalışmadır.

Seo Gerçekten Önemlimidir?

Evet. Gerçekten önemli ama gördüğünüz siteler yada makaleler gibi değil. Aslında temel bir mantık gütmektedir. O da sitenizi doğru tanıtmanızdır. Sitenizi doğru kurallar ile yönetirseniz sorun yaşamazsınız. Yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Hemen Teklif İste

1.104
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1