Site İçi Seo

Site içi seo çalışmamız ile seo çalışmasının en önemli adımını eksiksiz tamamlayın. Site içi seo çalışmasının tüm kurallarına uygun bir internet sitesi istiyorsanız ve nasıl yapılacağı hakkında fikriniz yoksa hemen ekibimize ulaşabilir ve sizler için site içi seo çalışmanızı gerçekleştirebiliriz.

Site İçi Seo Detayları

Meta Verileri

Site içi seo çalışmamızın ilk aşaması tüm başlık ve açıklamalarınızı benzersiz hale getirmektedir.

Site İçi Linkleme

Sitenizin doğru haritalanması için önemli adımlarından birisi site içi linklemesidir. Böylelikle doğru yönlendirme yapılmaktadır.

Schema Verileri

Sitenizin arama motorlarında doğru tanınması için Schema verilerinin eksiksiz ve sorunsuz olması gerekmektedir.

İçerik Yönetimi

Sitenizin düzenli olarak özgün içeriklerinin girilmesini sağlayarak düzenli site güncelliğini sağlanır ve organik trafiğiniz arttırılır.

Görsel Yönetimi

Sitenizin görselleri ve videoları kelime analizlerine istinaden çalışma yapılır ve görsel – video aramalarında ön plana çıkartılması sağlanır.

Site Haritası

Site içi seo çalışmasının tamamlanmasının ardından oluşturulan site haritası tüm arama motorlarına bildirilir.

Seo Çalışması Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

Size Özel
  • Site içi seo çalışmalarımızın tamamı siteye özeldir. Tüm oluşturulan içerikler içerik uzmanlarımız tarafından size özel olarak tamemen özgün hazırlanır. Sitenizin tüm ürünlerine ait metinleri tarafımızca tamamen anahtar kelime odaklı olarak yeniden hazırlanır. Sitenize özel schema dosyası hazırlanır. Tüm hatalı linkler düzenlenir ve diğer teknik sorunlar incelenir, çözüme kavuşturulur ve size sorunsuz bir site teslim edilir.  
Site İçi Seo Hakkında Gelen Sorular
Site İçi Seo Tam Olarak Nedir?

Site içi seo, siteniz tarafında gerekli olan seo çalışmasıdır. Bu çalışma ile arama motorlarında ilk sıralara gelebilirsiniz. Detaylıca yukarıdaki videoda anlatımını sağladık.

Seo Gerçekten Önemlimidir?

Evet. Gerçekten önemli ama gördüğünüz siteler yada makaleler gibi değil. Aslında temel bir mantık gütmektedir. O da sitenizi doğru tanıtmanızdır. Sitenizi doğru kurallar ile yönetirseniz sorun yaşamazsınız. Yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Hemen Teklif İste

1.122
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1