Market E-Ticaret Yazılımı

Marketlere Özel E-Ticaret Sitesi

Web Siteniz + Ios Uygulama + Android Uygulama + Toplama Uygulaması + Provizyon ve onlarca modül hepsi bir arada sizlerle.

Tam Entegrasyon

Market e-ticaret yazılımımız ERP, Pazaryerleri, Ödeme, Kargo sistemleri ile tam entegre çalışmaktadır. Uçtan uca tek entegrasyon bizde!

Provizyon Sistemi

Provizyon modülümiz ile müşterilerinizden ne eksik ne fazla ödeme alırsınız. Sipariş ne kadar bir bedel ise o bedeli tahsil edersiniz.

Sipariş Toplama

Siparişlerinizi eksiksiz toplayabilmeniz için geliştirdiğimiz toplama uygulamamız ile sorunsuz sipariş sevk edebilirsiniz. %100 Müşteri memnuniyeti yakalarsınız.

Marketlere özel e-ticaret yazılımı ile siparişlerinizi tek yerden yönetin!

Tüm siparişler tek panelde! Hem web, hem ios, hem android hem de pazaryerleri siparişlerini yönetim panelimizden yönetebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelimizin mobil uygulaması ile de her yerden anlık sipariş takibi yapabilirsiniz. E-ticaret yazılımımız hem web, hem android hem de ios cihazlar için özel olarak yazılmıştır. Müşterileriniz için hem hızlı hem de kolay kullanıma sahiptir.

Bölgeye yada Şubeye Özel Planlama Yapın!

Şube Bazlı Yönetim

Şubenize özel fiyat, kampanya yada promosyon tanımlayabilirsiniz. Sitenize giren yada uygulamadan giriş yapan kişilere bulundukları bölgeye özel fiyat, kampanya yada promosyon gösterebilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli Sepet

Müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarına özel otomatik sepet oluşturma modülümüz ile müşterilerinize sepet oluşturmada yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sayfalara özel olarak "Size Özel Teklif" alanından sepet ortalamalarını arttırabilirsiniz.

Market Dijital Kataloğu İndirin

İndir butonuna basarak market e-ticaret yazılımımıza ait kataloğu indirebilirsiniz. Tüm detayları ile süpermarket e-ticaret yazılımını inceleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim kuruluna sunum yapmak için de kullanabilirsiniz. E-ticaret yazılımımız ile alakalı tüm detaylar kataloğumuzda mevcuttur.

Paketlerimizi İnceleyin:

Bakkal

Yeni başlayacak marketlere özel paketimizdir.

Web Sitesi + Toplama Uygulaması

Market

Online olarak sipariş alan marketlere özel paketimizdir.

Web Sitesi, Toplama Uygulaması, Erp Entegrasyonu

Süpermarket

Çok şubeli marketlere özel paketimizdir.

Web Sitesi, Toplama Uygulaması, Erp Entegrasyonu, Ios ve Android Uygulama

Toptancılık Yapıyorsan Tam Sana Göre

Tüm müşterileriniz sitenize girerek cari takibini yapabilir ve ödeme gerçekleştirebilir. İster online alışveriş yapsın ister deponuzdan farketmez ERP'nize tam entegre yapımız sayesinde müşteri carileri otomatik çekilir ve işlenir.

Cari Takip

Toptan müşterilerinize özel kampanya, promosyon yada iskonto uygulayabilirsiniz. Her cari kendi oranında indirim alır yada kampanya/promosyon kullanımı sağlayabilir. Tüm işlemler ERP'nize işlenir.

Kampanya Yönetimi

Sahada çalışan plasiyerleriniz varsa uğradıkları tüm müşterilere sipariş geçebilir, cari takibi yapabilir. Ayrıca çok yakında çıkacak güncelleme ile hangi plasiyerin ne kadar satış yaptığı hangi ürünleri satmadıkları gibi verilerde eklenecek.

Plasiyer Yönetimi

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1