Mobil Yazılım

Native mobil uygulama ile doğru kitleye doğru ulaşım sağlayabilirsiniz. Size özel hazırlayacağımız native uygulama ile müşterilerinize doğrudan etkileşime geçebilirsiniz. Hem satışlarınızı arttırabilir hem de trafiğinizi arttırabilirsiniz.

Native Uygulama Detayları

Yüksek Hız ve Performans

Native olarak geliştirilen uygulamalarımız ile kullanıcılarınız bir uygulamadan alabilecekleri en yüksek performansı alırlar. Ayrıca Android platformundaki kullanışlı tüm yenilikler çok kısa sürede uygulamalarımıza entegre edilebilir. Uygulamanın kullanıldığı cihaz donanımıyla birlikte mükemmel entegrasyon (Kamera, GPS, telefon, dokunmatik ekran vb.) sağlayarak çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Panel Yönetimi

Yönetici paneli aracılığı ile ana sayfa bloklarınızın sırasını düzenleyebilir, yeni blok ekleyebilir ya da kaldırabilirsiniz. Yönlendirme yapmak istediğiniz içeriklere ( ürün, kategori, marka, tedarikçi vb.) ve bloklara link vererek içerik linklemesini kolayca yapabilir, tek bir adımda ana sayfanıza görsellerinizi yükler ve yerleşimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Zengin Tasarım

Ferah ve modern uygulama ara yüzlerimiz sayesinde müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz. Uygulamanızda; renk, font, anasayfa yerleşim düzeninde değişiklikler yaparak native uygulamanızı marka kimliğinize göre özelleştirebilirsiniz. Native uygulamanızı e-ticaret sitenizle birebir uyumlu olarak kullanın ilerleyen teknoloji ile birlikte mobil alışverişlerin her geçen gün katlanarak arttığı internet dünyasında rakiplerinizi geride bırakın!

Gelişmiş Mobil Özellikler

Mobil alışveriş deneyimine göre hazırladığımız modern ve kullanıcı dostu tasarım yapısıyla; marka ve işletmeniz özelinde ayarlanabilen menü ve kategori yapıları sayesinde müşterilerinizin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlarsınız. Ayrıca renk, font, yerleşim özelinde (ana sayfa) de değişiklikler yapabilirsiniz. Dinamik ana sayfa yapısı ile banner, slider, kategori slider ve ürün listelerini kullanarak tamamen kendinize özgün bir anasayfa deneyimini müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Çoklu Dil ve Para Birimi

Uygulamanızla birlikte birden fazla dil ve para birimi ile alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz. Varsayılan olarak kullanıcının mobil dili ile uygulama dili eşleşerek İngilizce ya da Türkçe olarak dil seçimi ayarlanır, bununla birlikte müşterileriniz manuel olarak da uygulama içerisinde dil seçimini gerçekleştirebilirler. Çoklu dil ve para birimi özelliği ile mobil uygulamanızı müşteri özelinde yerelleştirebilirsiniz.

Eş Zamanlı Çalışma

Mobil uygulamanız üzerinden manuel stok yönetimi yapma devri bitti! Uygulamanızda yer alan ürünlerinizin stokları ve e-ticaret sitenizin stokları eş zamanlı olarak çalışır. Eş zamanlı güncelleme özelliği ile zamandan, maliyetten, ürün yükleme ve stok güncellemenin getirdiği iş gücünden tasarruf edersiniz.


Mobil Uygulamanın Faydaları
  • Doğrudan Erişim
  • Mobil uygulama ile müşterilerinize doğrudan erişim sağlayabilir ve ziyaretçi temelli çalışma yapabilirsiniz.
  • Kitlesel Yaklaşım
  • Müşterilerinizin yaş, cinsiyet, cihaz vb. diğer segmentasyona özel teklif ve bildirim sunabilir satışlarınızı kitle bazlı planlayabilirsiniz.
  • Trafik Rahatlığı
  • Native uygulamalar ile siteniz aynı trafik kaynağını kullanmayacakları için trafik bazlı sorunlarınız ortadan kalkacak ve siteniz rahatlayacaktır.
Mobil Uygulama Hakkında Sorulan Sorular
Neden Mobil Uygulama

Potansiyel müşteriler, bir uygulamada çevrimiçi web sitelerine kıyasla daha fazla harcama eğilimindedir. Uygulamaların en önemli avantajlarından biri ise müşterilerin sadakatini arttırmaya yardımcı olmasıdır.
Gelişmiş UX, kullanılabilirlik ve mobil uygulamanın kolay navigasyonu yüksek dönüşüm oranlarının yakalanmasını sağlar.

Mobil Uygulama Ücreti Nedir?

Mobil uygulamanın ücreti istekleriniz ve proje süresi ile doğru orantılıdır. Bu yüzden proje detaylarını bize iletmeniz gerekir.

Mobil Uygulamayı Kendi Hesaplarımdan Yayınlayabilir Miyim?

Eğer developer hesaplarınız mevcutsa tabi ki. Eğer android ve ios developer hesaplarınız yoksa yayınlayamayız. Developer hesapları için hem Apple hem de Android yıllık ücret almaktadır. Bu ücretleri kendi sayfalarında bulabilirsiniz.

Hemen Teklif İste

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1