WordPress Özel Eklenti

WordPress altyapılı sitenize tamamen yerli ve milli, isteklerinizi karşılayacak bir eklentiye mi ihtiyacınız var? Hoş geldiniz, biz bu isteğinizi yerinize getiriyoruz. WordPress özel eklenti ile wordpress altyapısına sahip internet sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm eklentileri yazıyoruz

WordPress Özel Eklenti Hakkında

Size Özel

WordPress için oluşturulacak eklenti tamamen size özeldir ve kimseyle paylaşmayız. İster 1 sitede ister 10 sitede kullanın o size ait.

İsteğinize Göre

İsteğinize bağlı yazacağımız eklenti tam istediğiniz şekilde ve işlevsellikte kodlanmaktadır.

Plugin Kullanılmaz

Yazacağımız eklenti ek pluginlere ihtiyaç duymaz. Çünkü tamamen size özel olarak oluşturulur.

Woocommerce’ye Özel

Eğer woocommerce kullanıyor ve buna özel bir eklenti istiyorsanız sorun değil yaparız. Woocommerce altyapısında kullanabilirsiniz.

Güncelleme

WordPress yada woocommerce olası güncellemelerine karşı güncelleme yayınlarız ve sitenizde sorun çıkartmasını engelleriz.

Lisanslama

Yazacağımız eklenti size özel olacağı için ek bir lisanslama yapmayız. Zaten size özel bu yüzden istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Profesyonel yazılım ekibimiz ile WordPress yada Woocommerce altyapısına sahip sitelerinize size özel eklenti hizmetimizi mutlaka deneyiniz.
Eklenti Güvenliğimiz

WordPress yada Woocommerce altyapısına sahip siteniz için yazdığımız eklenti kendi güvenlik denetimimizden geçtikten sonra sitenize kurulmaktadır. Sitenizin önce bir yedeğine kurup sorunsuz çalıştığını tespit ettikten sonra kurulum işleminizi gerçekleştiririz.

WordPress Eklenti Yazım Sürecimiz
  1. Öncelikle ihtiyacınız olan eklenti ile alakalı ön toplantı yapar ve ihtiyaçlarınızı dinleriz.
  2. Toplantı sonrasında ihtiyacınız olan eklentinin şemasını oluşturur ve size sunarız.
  3. Size sunulan şema eğer uygunsa kodlanması yapılır.
  4. Kodlaması biten eklentinin denemeleri yapılır ve yayına alınır.
Sık Sorulan Sorular
WordPress için İstediğim Eklentiyi Yapabili Misiniz?

Teknik olarak cevaplamak gerekirse evet. Ama wordpress her ne kadar açık kaynaklı yazılım olursa olsun bazı işlemler WordPress altyapısına uygun değildir.

Eklenti Güvenli Midir?

İstediğini eklenti tarafımızca yapılan güvenlik testleri sonucunda size teslim edilmektedir. Biz size sorunsuz güvenli bir eklenti teslim ederiz. Ancak sitenizde yada diğer eklentilerin güvenlik sorunları varsa buna birşey diyemeyiz.

Ne Kadar Sürede Yapılır?

Bu tamamen istediğiniz eklentinin yapısına göre değişiklik gösterir. Bu bir hafta da sürebilir bir ay da.

Özel Eklenti Fiyatı Nedir?

Bu sorunun da cevabı yine sizin ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterir. 500 ₺’de olabilir 5000 ₺’de olabilir. Burada esas alınan fiyatlandırma modeli işin tamamlanma süresidir.

Eklentiyi İstediğim Siteye Kurabilir Miyim?

İyi niyet çerçevesinde evet. Kendi site yada işletmenize ait sitelerde kullanabilirsiniz. Ancak size bu eklentiyi ücretsiz yada ücretli bir şekilde dağıtmanıza hak tanımamaktadır.

Hemen Teklif İste

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1