Toplumsal Sorumluluk

Şirketimiz ve ekip arkadaşlarımız Ülkemizin ve Dünya’nın göremediği, yetişemediği, yada eksik kaldığı, tüm alanlarda var olan sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bunları gerek maddi, gerek manevi, gerekse projeler olarak hayata geçiriyor ve takibini düzenli olarak takip ediyoruz.

Çocuklara Karşı Sorumluluklarımız

Şirketimiz anlaşmalı olduğu sivil toplum kuruluşları ile; Eğitim alanlarında, Maddi alanlarda ve Bazı hassas konularda gereken tüm desteği sağlamaktadır.

Sokak Hayvanlarına Karşı Sorumluluklarımız

Şirket olarak anlaşmalı olduğumuz veteriner ve dernekler ile sokak hayvanlarına, maddi, manevi, barınma gibi alanlarda destek sağlamaktadır. Şirketimizin kedisi olan minik panteri de sokaktan sahiplendik. Yıllık ortalama 3 ton civarında mama, 200 barınma alanı, 100 hastalığı olan sokak dostumuzun tedavilerini karşılamaktadır.

Kadınlara Karşı Sorumluluklarımız

Şirketimiz %65 oranında kadın personel ile hizmet sağlamaktadır. Sivil toplum kuruluşları ile yaptığımız anlaşmalarla, kadınların her daim yanındayız. İş imkanı, Eğitim, Gelişim ve Diğer alanlarda hep yanlarındayız ve işletmemiz varlığını sürdürmeye devam ettiği sürece yanlarında kalmaya devam edeceğiz.

Doğaya Karşı Sorumluluklarımız

Şirketimiz sıfır kağıt tüketimi ile çalışmaktadır. Doğaya karşı verilen tüm zararların farkındadır. Şirketimizde kullanılan su miktarından, doğalgaz ve elektriğe kadar tüm doğayı tüketen yapıları en minimize halde kullanmaktadır. Belirli dönemlerde yaptığımız şirketçe etkinliklerden olan doğa temizliği ve buna benzer sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen etkinliklere olabildiğince de katılmaktayız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1