Kurumsal İnternet Site Kampanyası

Profesyonel Web Sitenizi Hemen Açalım!

Kurumsal internet siteniz %100 mobil uyumlu ve %100 arama motorlarına uygun bir şekilde sizlere teslim edilir. WordPress’in eşsiz özellikleri ve size özel eklentilerimiz ile çok hızlı ve mobil uyumlu bir siteye sahip olabilirsiniz.

Genel Özellikler

Genel Özelliklerimize Göz Atalım

%100 Mobil Uyum

Sitenizin teması hem responsive hem de geliştirilmiş bir mobil tasarıma sahiptir. Mobil ayrıca yönetilebilir.

Arama Motoru Dostu

Size hazırladığımız siteniz tamamen arama motorlarına uygun bir kodlama biçimine sahiptir.

Size Özel Tasarım

Sitenizi kurarken hazırladığımız tüm görseller size özeldir ve tarafımızca tescillendirilmektedir.

Dil Desteği

Hazırlayacağımız kurumsal web siteniz dil desteğine sahiptir. Herhangi bir sınırı bulunmamaktadır.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal internet sitesi alan tüm müşterilerimize 5 adet 1 gb kapasiteli kurumsal e-posta hediyemizdir.

Anahtar Teslim Site

Kurumsal internet siteniz anahtar teslim olarak sizlere verilmektedir. Tüm sayfalar tarafımızca hazırlanır.

Uçtan Uca Anahtar Teslim Kurumsal İnternet Sitesi!

Biz sizlere sadece bir yazılım satmıyoruz. Sitenizi anahtar teslim kuruyoruz. İçerik sayfalarınızın içerikleriniz bize ilettikten sonra sayfalarınızı ekibimiz hazırlamaktadır. Ayrıca sitede kullanılacak tüm görseller (slider, banner vb.) grafik departmanımız tarafından sizin kontrolünüzde hazırlanır ve siteye eklenir.

 

Hangi paketi alırsanız alın tüm paketlerde kurulum ve grafik tasarım tarafımızca gerçekleştirilir. Bize yaptığınız işleri word gibi bir uygulama ile göndermeniz yeterlidir. 

 

Sitenizin arama motoru optimizasyonu yine ekibimiz tarafından size özel ve sektörünüze özel olarak ayarlanır. Kurulum bittikten sonra Google Webmaster, Google Analytics, Yandex Webmaster, Yandex Metrica ve Bing Webmaster kayıtlarınız reklam departmanımız tarafından itinayla sitenize entegre edilir.

%100 Mobil Uyumlu Site

İster siz yönetin ister siteniz yönetsin!

Siteniz %100 mobil uyumludur. Sitenizin mobil görsellerini ayrı sitenizin mobil görsellerini ayrı ayrı da yönetebilirsiniz. Yada mobil için ayrı tasarım yapmadan tek tasarım ile de otomatik yönetim sağlayabilirsiniz. Böylelikle mobil için ekstra vakit ayırmadan yönetebilirsiniz. Kurulum süreci tamamlandıktan sonra tarafınıza verilecek eğitimde hepsini size nasıl yapılacağını aktarıyor olacağız.

Uygun Paketi Hemen Seç

Uçtan uca sorunsuz e-ticaret’e hemen başla…

Ege Paket

10.000
ekonomik çözüm arayanlara
 • Hazır Tasarım
 • 10 İç Sayfa
 • 25 Ürün Sayfası
 • 5 Adet Kurumsal Mail
 • Galeri Sayfası
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • %100 Mobil Uyumlu
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • Anahtar Teslim Kurulum

Karadeniz Paket

40.000
benim işim dijital diyenlere
 • 7 Sayfa Özel Tasarım
 • 20 İç Sayfa
 • 100 Ürün Girişi
 • 15 Adet Kurumsal Mail
 • Galeri Sayfası
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • %100 Mobil Uyum
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • Anahtar Teslim Kurulum

TEKNİK

Özellikler

Barındırma

Cloud Server

E-Posta

Cloud E-Posta

Güvenlik

Layer 3

Performans

Litespeed

Destek

5 Gün 45 Saat

Çok Merak Edilen Soruları İnceleyin...

Buraya sizlerden en çok gelen soruları derledik. Bu sorular hakkında yada farklı sorular hakkında daha detaylı bilgi isterseniz bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. 

 

Kurumsal internet sitesi şirketinizin internette ki yüzüdür. Ne kadar başarılı bir internet sitesi kurarsanız o kadar yeni müşteri bulabilir ve gelen müşterilere doğru bir şekilde kendinizi aktarabilirsiniz. 

Hazır Tasarım Nedir?

Hazır tasarım, şirketimizin hazırlamış olduğu 5 farklı kurumsal temalara denir. Temaların yapısı genel hatları ile bellidir. İç sayfalar size göre özelleştirilir.

Özel Tasarım Nedir?

Size özel çizilen ve kodlanan temadır. Bu tema sadece size özel kodlanır ve sitenize giydirilir. Tema çizimleri sizlerin beğenisine göre tasarlanır ve onayınız dahilinde siteye giydirilir.

Yazılımsal Alt Yapı Ne Kullanıyorsunuz?

Size kuracağımız internet sitesi WordPress tabanlıdır. Dünya’da her 3 siteden 1 tanesi wordpress altyapısına sahiptir. Dünyaca bilinen çoğu marka, holding, şirket sitelerinin alt yapısında wordpress bulunmaktadır.

Site İçeriklerini Kim Giriyor?

Sitenizin tüm içerikleri tarafımızca girilmektedir. Siz sadece gireceğimiz içerik bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterlidir. Yani şöyle ki “Hakkımızda” sayfası için hakkımızda yazısını bize iletiyorsunuz biz girişini sağlıyoruz.

Anahtar Teslim Kurulum Nedir?

Anahtar teslim kurulum sitenizin uçtan uca tüm sayfaları oluşturulup, seo ayarlarının yapılıp, gerekli entegrasyonlarının yapılıp size teslim edilmesidir. Siz bu aşamada bize oluşturulmasını istediğiniz sayfaların içerik bilgilerini word gibi bir yazılımda bize iletmenizdir.

Kaç Günde Teslim Ediyorsunuz?

Kurumsal internet sitenizi bize iç sayfa bilgilerini tam olarak verdiğiniz sürece Ege ve Akdeniz paketimizi 5 gün gibi bir sürede teslim ediyoruz. Ancak Karadeniz paketimiz özel tasarım olduğu için ortalama 30 iş günü sürmektedir.

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Eğer paketlerimizden herhangi birisini satın alıcaksanız ödemenin %60’ı iş başlangıcında kalanı iş tesliminde yapılmaktadır. İşlemlere başlanabilmesi için sözleşmemizi imzalamanız ve ücretin %60 kısmını ödemiş olmanız gerekmektedir. Ödemeyi online kredi kartı, hafale yada eft ile yapabilirsiniz.

Alan Adını Siz Mi Alıyorsunuz?

Alan adını bizden ek bir ücret ödemeden alabilirsiniz. Alan adını aldıktan sonra isim tescil hesabı oluşturup size transfer ediyoruz.

Sitemi Sizin Sunucularınızdan Taşıyabilir Miyiz?

Evet. Bizde barındırmak zorunda değilsiniz. Kendi sunucunuza yada herhagi bir hostinge taşıyabilirsiniz. 

Ticaretinin Yapısını Değiştir

Hemen Dijitale Geç, Müşterini ve Kazancını Arttır!

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1