Akakçe Entegrasyonu

Web sitenizde bulunan tüm ürünlerinizi Ticimax, T-Soft, StockMount gibi entegrasyon programları ile Akakçe ‘ye zahmetsizce aktarabilirsiniz. Sizler için marka eşleştirmeleri, kategori eşleştirmeleri, ürün aktarımı ve diğer tüm ayarları yapıyoruz. Üstelik işin sonunda 2 saatlik entegrasyon programı eğitimi de sizleri bekliyor.

Akakçe Entegrasyon Hizmetlerimiz

Marka Eşleştirmesi

Web sitenizde sattığınız ürünlerin Akakçe ‘de mutlaka marka karşılıkları olmalıdır. Gerekirse kendi markanızı Akakçe ‘ye eklemenize de yardımcı olabiliriz.

Kategori Eşleştirmesi

Web sitenizdeki tüm ürün kategorilerinin Akakçe ‘de doğru eşleştirilmesini yapabiliriz. Bu sayede hatalı kategori uyarısı almadan ürünleriniz aktarılacaktır.

Varyant Eşleştirmesi

Web sitenizde sattığınız ürünlerin renk, kilogram, litre, uzunluk gibi farklı değerleri varsa sizler için bu ölçülerin eşleştirmesini yapabiliriz. Böylece müşterileriniz Akakçe ‘de istedikleri ürünleri rahatlıkla satın alabilirler.

Teknik Değer Eşleştirmesi

Web sitenizdeki ürünlerinizin watt, seri numarası, ölçü gibi ayırt edici özellikleri varsa sizler için bu değerlerin eşleştirmesini yapabiliriz. Bu sayede müşterileriniz Akakçe ‘de doğru ürün seçimi yaparak alışverişlerini yapabilirler.

Ürün Aktarımı

Web sitenizdeki ürünlerin sayısı ne kadar fazla olursa olsun dakikalar içerisinde Akakçe ‘ye tüm ürünlerinizi aktarabiliriz.

Otomatik Sipariş Takibi

Entegrasyon programı ile Akakçe ‘den gelen tüm siparişleriniz otomatik olarak web sitenize aktarılmaktadır. Böylece sayfalar arasında gezinmeden tüm siparişlerinizi tek ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Otomatik Stok Takibi

Ürünlerinizin stoklarını entegrasyon programı ile web sitenizde ve Akakçe ‘de sürekli güncel tutabilirsiniz. Program otomatik olarak tüm satış kanallarındaki stokları tarayacak ve stokları birbirine eşitleyecektir.

Fatura Aktarımı

Entegrasyon programları Akakçe ‘den gelen tüm siparişlerin fatura bilgilerini otomatik olarak web sitenize aktarabilir. Böylece zamandan tasarruf ederek işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Entegrasyon Programları Eğitimi

Hangi entegrasyon programını kullanıyorsanız, ayarları tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza kurulumunu yapıyoruz. Ayrıca 2 saat süre ile tüm ayarları nasıl yaptığımızı size anlatıyor ve ürünlerinizi birlikte Akakçe ‘ye aktarıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Akakçe ‘de satıcı olmak ücretli mi?

Akakçe ’de satıcı olmak için iki farklı seçenek sunulmaktadır. Ürünlerinize Akakçe tarafından site yönlendirmesi ve Akakçe üzerinden satış yapmak. Seçeceğiniz satış türüne göre farklı komisyonlar ve ücretlendirmeler var.

Akakçe komisyon oranları ne kadar?

Akakçe‘de komisyon oranları satılan ürün kategorisine göre değişiklik göstermektedir. En düşük % 6 en yüksek % 22 olarak farklı farklı komisyon oranları var.

Ürün listeleme limiti var mı?

Akakçe‘de ürün listeleme üst sınırı bulunmamaktadır.

Ürünlerimizde varyant yok yine de renk ve beden girmeli miyiz?

Satacak olduğunuz ürün tek renk ve tek beden dahi olsa mutlaka varyant ya da teknik değer belirtmeniz gerekmektedir.

Pazaryerlerinden gelen siparişler muhasebe programımıza aktarılır mı?

Akakçe‘den gelen siparişleriniz entegrasyon programı ile otomatik olarak web sitenize aktarılır. Muhasebe programınız da siparişleri web sitenizden çekebilecektir.

Entegrasyon programından sipariş faturaları kesilir mi?

Akakçe‘den gelen siparişleriniz entegrasyon programı ile web sitenize aktarılır. Dolayısı ile faturalarınızı web sitenizdeki müşteri bilgilerinden yada muhasebe programınızdan kesebilirsiniz.

Stok ve fiyat güncellemek için entegrasyon programını mı kullanmalıyız?

Entegrasyon programları web sitenizdeki stok ve fiyat bilgilerini Akakçe ‘ye iletmektedir.Biten ürünlerinize stok eklemek veya mevcut ürünlerinizde stok düşürmek için web sitenizde bulunan ürünler üzerinden işlem yapmalısınız. Aynı şekilde fiyat güncellemelerini de yine web sitenizden yapabilirsiniz.

Yazar : İbrahim KARAKAYA

790
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1