T-Soft Profesyonel SEO Çalışması

E-ticaret altyapı sağlayıcılardan biri olan T-Soft, profesyonel SEO hizmeti ile web sitenizi iyileştirebilir, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret hizmeti veren altyapı sağlayıcılarının verdiği hizmetler arasında SEO çalışması da bulunuyor. Ancak bu konuya geçmeden önce T-Soft nedir, ne yapar, nasıl hizmetler verir, bunlardan bahsedelim.

T-Soft, 2003 yılında kurulan bir şirkettir. E-ticaret alanında hizmet veren T-Soft, müşterilerine gelişen teknolojik gelişmeleri takip ederek, son teknolojinin hâkim olduğu e-ticaret hizmeti ve çözüm önerisi hizmeti sunar. Bilinen markaların yanı sıra pek çok şirketin e-ticaret altyapı sağlayıcısı pozisyonunda olan T-Soft, aynı zamanda yüzlerce girişimcinin yanında olarak destek sağlamaya devam ediyor. E-ticarete atılmak isteyen işletmelerin e-ticaret danışmanlığı ve çözüm önerisin sunar. T-Soft, e-ticaret piyasasında kendini kanıtlamış bir şirkettir. Sunduğu hizmetler ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlarken aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip ederek çağa ayak uydurmaya devam ediyor.

Ayrıca T-Soft ücretsiz yazılım eğitimleri ile e-ticareti merak eden ya da e-ticarete başlamak isteyen kişi ya da firmaları da e-ticaret sistemi hakkında bilgilendiriyor. T-Soft’un müşterilerine sunduğu hizmetleri şu şekilde ifade edebiliriz.

 • Lojistik Entegrasyonları
 • Tedarikçi entegrasyonları
 • Fiyat Karşılaştırma Siteleri
 • Ödeme Entegrasyonları
 • Kampanya Yönetimi Özellikleri
 • Excel Ürün Sihirbazı
 • Pazaryeri Entegrasyonları
 • İnternet Reklamcılığı Çözümleri
 • Ticari Yazılım Entegrasyonları
 • Web Servis Uygulamaları
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Kusursuz Blok Yöntemi
 • Çağrı Merkezi Çözümü
 • Çoklu Dil ve Para Çözümü
 • B2B Çözümleri
 • E-Fatura Çözümler

Bu özelliklerin yanı sıra profesyonel çözüm paketleri, ilave modüller, iş zekası çözümleri, size özel çözümler, native mobil uygulama çözümleri, T-Soft uygulama marketi T-Soft’un sunduğu hizmetler arasındadır. Müşteri memnuniyeti temelli çalışan T-Soft, bugün bilinen çoğu markanın e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Genel olarak T-Soft’un ne olduğunu ve nasıl hizmet verdiğini açıkladıktan sonra profesyonel olarak verdiği SEO hizmetine başlayabiliriz.

c

T-Soft Profesyonel SEO Çalışması

E-ticaret altyapı sağlayıcı şirketler genel olarak müşterilerine SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti sağlıyor. Aynı şekilde T-Soft’ta müşterilerine profesyonel SEO hizmeti sağlamaktadır. T-Soft profesyonel SEO çalışmasına geçmeden önce yeni okurlarımız için kısaca SEO çalışması nedir, neden yapılır bunu açıklamaya çalışalım.

En yaygın anlamı ile SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Web sitenizin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını etkiler. SEO çalışması ile web sitenize olan trafiğin kalitesi ve miktarı artabilir. Bu sayede markanızın tanınırlığını da artırmış olursunuz. SEO çalışması web sitenizin hem iç hem de dış kısımlarında uygulanabilen bir uygulamadır. SEO çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, yaptığınız içerik çalışmasının SEO dostu olmasıdır. SEO çalışmasının amacı, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde anlatan kelime ya da kelime gruplarını bulup bunu arama motorları sonuçları ile uyumlu hale getirmektir.

Herhangi bir arama motorunu kullanırken arama motoruna, aramak istediğiniz konuyla ilgili kelime ya da cümle çıktığınızda, SEO ile uyumu yüksek olan web siteleri ilk sıralarda karşınıza çıkar. Bunun temel sebeplerinden biri SEO çalışmasıdır. Şu konuya da değinelim, SEO çalışmasını uygun yapmanız arama sonucunda ilk sırada yer alacağınız anlamına gelmez. Google üzerinden örnek verecek olursak, arama sonuçlarını tam olarak neye bağlı olarak sıraladığı kesin olarak bilinmemektedir. Ancak yine de web sitesi için SEO çalışması yapılması gerekli ve önemli bir işlemdir. Seo önemi konusunu ayrıntısı ile incelediğimiz Seo Nedir? yazımıza göz atabilirsiniz.

SEO Çalışmasını Neden Gereklidir?

Web siteniz için iyileştirici bir çalışma olan SEO çalışması, öncelikle web sitenizin arama motoru sonuçlarındaki yerini belirleyen olmasa da etkileyen önemli bir çalışmadır. Arama motoru sonuçlarındaki sıralamanız beraberinde site trafiğinizi de oluşturur. Herhangi bir ücret ödemeden aldığınız trafik oranı, sizin organik trafik oranınızı verir. Organik trafiğin anlamı sitenize olan ziyaretçileri ifade eder. Ziyaretçilerin potansiyel bir müşteri adayı olduğunu unutmayın. Bu nedenle kurulan web sitesine mutlaka SEO çalışması yapılması tavsiye edilir.

Ayrıca rakipleriniz ile mücadele etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Rakiplerinizin ve bulunduğunuz sektörün analizini yapmanızı sağlar. Aynı sektörü paylaştığınız ve kendinize rakip olarak gördüğünüz 2- 3 firmanın analizini yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede hem rakipleri tanımış, hem bulunduğunuz sektörü daha iyi öğrenmiş hem de kendinizi geliştirmiş olursunuz.

Oluşturduğunuz anahtar kelime ile arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Anahtar kelime, sağladığınız ürünü ya da hizmeti öz ve temel olarak anlatan kelime ya da kelime öbeği olarak ifade edilebilir. Anahtar kelime seçimi yaparken ürünü ya da hizmeti en iyi temsil eden kelime ya da kelimeleri tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Uygun hazırlanan anahtar kelime SEO dostu olarak algılanarak web sitenizin üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir.

Arama motoru sonuçlarındaki yeriniz, aynı zamanda hedeflediğiniz kitleye daha hızlı ulaşmanıza da yardımcı olur. Uygun anahtar kelime seçmeniz durumunda, arama yapan internet kullanıcısı üst sıralarda yer almanız durumunda sizin sitenizi ziyaret ederek müşteri haline gelebilir. Böylece daha fazla kullanıcıya ulaşmış olursunuz.

Markanızın, ürünlerinizin tanınırlığı açısında site trafiğinizin yüksek olması oldukça önemlidir. Markanızı bilen, sizden memnun kalan müşteriler, sizin ücret ödeyerek yapamadığınız reklamı size sağlayabilir. Bu nedenle hedeflediğiniz kitleyi belirleyerek SEO çalışması yapmaya özen gösterin. Böylece organik şekilde markanızı tanıtmış olursunuz. Müşterilerinizin kalıcılığı ve devamlılığı da daha uzun süreli olmuş olur.

T-Soft Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

T-Soft Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Müşterilerine kaliteli hizmetler vererek, müşteri memnuniyetini kendine amaç edinen T-Soft, alanında uzman kişilerce hazırlanan profesyonel SEO çalışması ile sizlerle. Yukarıda SEO çalışmasının önemini ve gerekliliği anlatmaya çalıştık. T-Soft, verdiği uygun ve kaliteli SEO çalışması ile müşterileri memnun ederek sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Şu konuya da değinmek gerekirse, profesyonel SEO çalışması ayrı bir paket olarak sunulan bir hizmet değildir. T-Soft’un sunmuş olduğu e-ticaret paketleri içerisinde profesyonel SEO çalışması da bulunur.

T-Soft SEO çalışması, site içi ve site dışı çalışmalar olarak iki gruba ayrılır. Site içi optimizasyon çalışması ile arama motoru sonuçlarına uygun içerikler oluşturabilirsiniz. E-ticarette kullanılan kavramlar, popüler olan şeyler çok çabuk bir şekilde değişir. Yaptığınız SEO çalışmasının belli bir süre için geçerli olduğunu unutmayı. SEO çalışması, sürekli olarak güncelleme isteyen bir süreci kapsar. Web sitenizde güncel SEO çalışması yapmamanız arama motoru sonuçlarını da etkiler. Bu nedenle site içi SEO çalışmalarının yapılması önemlidir.

Site dışı SEO çalışması, önemli olan bir diğer SEO çalışmasıdır. Site dışı SEO çalışması adından da anlaşılacağı gibi web sitesinin dışarıdan aldığı bağlantılarla alakalıdır. Dış SEO çalışmasında genel olarak yapılan işlem Backlink alınmasıdır. Başka bir siteden aldığınız yüksek nitelikli backlinkler, arama motoru sonuçlarındaki yerinizin belirlenmesinde etkili olabilir. T-Soft SEO çalışmaları ile web sitenizde iyileştirmeler yaparak marka değerinizi artırabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1