Akıllı Ticaret ile Resmi İş Ortaklığımız Başladı

Şirketimiz bilindiği üzere uzun yıllar boyunca E-Ticaret ve E-İhracat odaklı hizmet vermekte ve 4 farklı ofiste 46 kişi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Şirketimiz bugüne kadar hiçbir sorunlu iş ortaklığı gerçekleştirmemiştir. Çünkü biliyoruz ki bizi biz yapan sizin memnuniyetinizdir. Ve yine biliyoruz ki bizi tamamlayan büyük etkenlerden biriside yaptığımız iş ortaklıklarıdır.

Şirketimiz prensip olarak e-ticaret yazılımı üretmemektedir ve üretmeyecektir. Çünkü Akıllı Ticaret gibi sektörün önce gelen firmalarının yazılımları binlerce müşteri tarafından fazlasıyla test edilmiş ve piyasada kabul görmüş yazılımlardır. Bu yüzden de Digital Help Yazılım A.Ş. ve Digital Help Software LLC. olarak Türkiye’de ki en başarılı, istikrarlı ve sorunsuz firmalar ile iş ortaklıkları gerçekleştirmekteyiz.

Sizlere mutlu bir haberimiz var. Şirketimiz almış olduğu 102-10 numaralı kararına istinaden, Akıllı Ticaret şirketi ile hem resmi iş ortaklığı hem de resmi çözüm ortaklığı alanlarında anlaşmaya varmıştır. Akıllı Ticaret Yazılım Ltd. Şti.’ne ait var olan müşteriler ve yeni gelecek tüm müşteriler özel indirimli fiyatlar/iskonto ve kampanyalardan artık yararlanabilecekler. Akıllı Ticaret Özel Paket Fiyatları da şirketimizce belirlenip d-help.com internet sitemizden inceleyip satın alabileceksiniz.

Tüm müşterilerimize ve takipçilerimize duyururuz.

758
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1